Praca ślusarz - magazynier

Mamy dla Ciebie 4 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Ostaszewo (pow. toruński)
    Twój zakres obowiązków, praca w magazynie
    opublikowana: 6 maja 2021
      • Gdynia
      Twój zakres obowiązków, opieka nad obiektem firmy, w tym drobne naprawy, ewidencja (w systemie informatycznym) i wydawanie elektronarzędzi i materiałów BHP, kontakt z dostawcami narzędzi, materiałów eksploatacyjnych i BHP, uzupełnianie...
      opublikowana: 3 maja 2021
        • Wrocław
        Twój zakres obowiązków, Wykonywanie prac związanych z produkcją mechaniczno - konstrukcyjną, Prace związane z cięciem na pile taśmowej, wierceniem, gwintowaniem
        opublikowana: 29 kwietnia 2021
          • Głogów Małopolski
          Opis stanowiska: Przygotowanie części przed ich kontrolą finalną, Gratowanie części zgodnie z dokumentacją technologiczną, Raportowanie prac zgodnie z wymaganiami, Posługiwanie się narzędziami ślusarskimi oraz przyrządami pomiarowymi, Znakowanie...
          opublikowana: 13 kwietnia 2021