Praca ślusarz zakładowy

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • okolice Lipska - Torgau, Niemcy, Niemcy
    Opis stanowiska: utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w sprawności technicznej ogólne prace ślusarskie zapewnianie ciągłości ruchu na linii umiejętność spawania/ uprawnienia spawalnicze ( dodatkowy atut) przeprowadzanie prac...
    opublikowana: 25 lutego 2021
    • Jawor
    Wymagania: Wykształcenie elektromechaniczne lub mechaniczne, Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej, Prawo jazdy kat. B, Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, Mile widziane doświadczenie w naprawie obrabiarek sterowanych...
    opublikowana: 24 lutego 2021
    • Jawor
    Wymagania: Wykształcenie zawodowe, Motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywaną pracę, Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem. Oferujemy: Atrakcyjne...