Ta oferta pracy jest nieaktualna od 587 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Špecialista zákazníckeho centra a oddelenia tvorby objednávok so znalosťou slovenčiny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-08-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Każdego dnia kilkanaście milionów Klientów na całym świecie zaczyna swój dzień z Westwing.
    To tu szukają inspiracji oraz porad, jak urządzić piękny i przytulny dom. Świat topowych marek, designerskich mebli i dodatków z różnych zakątków globu jest dla nich na wyciągnięcie ręki.

    A wszystko to dzięki naszemu zespołowi. To w ludziach tkwi tajemnica sukcesu Westwing. Jesteśmy ambitni, kreatywni i zgrani. Wspólnie tworzymy nie tylko silną firmę, ale też przyjazne miejsce pracy.

    Chcesz razem z nami budować jeden z największych e-comerce home & living w Europie?

    Czujesz, że możesz codziennie inspirować miliony Polaków?

    Marzysz o tym, by nie tylko wychodzić, ale i przychodzić do pracy z uśmiechem?

    CZEKAMY NA CIEBIE, DOŁĄCZ DO NAS!

    MIEJSCE PRACY: Warszawa

    Náplň práce:

    • Budovanie pozitívneho obrazu spoločnosti na slovenskom trhu v odvetví home & living
    • Nadviazanie a udržanie trvalých vzťahov so slovenskými zákazníkmi
    • Neustály kontakt so slovenskými klientmi pomocou e-mailu a telefónu (odpovede na otázky, vyjasnenie pochybností, aktívne hľadanie riešení)
    • Komplexná obsluha pri tvorbe objednávky
    • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

    Požiadavky:

    • Znalosť slovenského jazyka (materinský jazyk)
    • Znalosť poľského jazyka (stredne pokročilá úroveň)
    • Zodpovednosť, samostatnosť a spoľahlivosť
    • Schopnosť myslenia v súvislostiach
    • Príjemný hlasový prejav, výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
    • Nadšenie pre prácu a empatia
    • Schopnosť kreatívne riešiť problémy
    • Predchádzajúce skúsenosti s telefonickou alebo priamou obsluhou klienta - výhoda
    • Užívateľská znalosť balíčka MS Office
    • Dobrá znalosť anglického jazyka

    Ponúkame:

    • Možnosť osobného rozvoja a získania zaujímavých skúseností
    • Pracovná zmluva na dobu neurčitú (po 3-mesačnej skúšobnej lehote)
    • Prácu v priateľskom prostredí s tímom PL / CZ / SK (vo Varšave)
    • Benefity (zdravotná starostlivosť, balíček multišport)
    • Firemné integračné akcie :)
    Jeśli jesteś odzwierciedleniem przedstawionego profilu i chcesz z nami rozwinąć swoje skrzydła, prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Specjalista ds. Obsługi Klienta i zamówień z językiem słowackim

    Opis stanowiska:

    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na słowackim rynku home & living
    • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami słowackimi
    • Bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami słowackimi (odpowiadanie na pytania, wyjaśnianie wątpliwości, aktywne poszukiwanie rozwiązań)
    • Bieżąca obsługa zamówień
    • Współpraca z innymi działami w ramach organizacji

    Wymagania:

    • Znajomość j. słowackiego (język ojczysty)
    • Znajomość j. polskiego (poziom średnio-zaawansowany)
    • Wysoka kultura osobista, samodzielność w działaniu i myśleniu
    • Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z wymagającym Klientem
    • Entuzjazm i empatia
    • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
    • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze Klienta
    • Sprawna obsługa programów MS Office
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Duże możliwości rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia
    • Umowa o pracę na czas nieokreślony (po 3mc okresu próbnego)
    • Pracę w przyjaznej atmosferze z zespołem PL / CZ / SK (w Warszawie)
    • Dodatki socjalne (pakiet medyczny, pakiet Multisport)
    • Wyjścia integracyjne organizowane przez firmę :)

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”