Іnformatyk

MAX POWER Sp. z o.o.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego oddziału osoby na stanowisko:

Іnformatyk

Twoje zadania:

  • Utrzymanie infrastruktury informatycznej  .
  • Zarządzanie stroną główną firmy i firmowy SNS
  • Wsparcie w zakresie infrastruktury.
  • Dbanie o bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie: technik informatyk lub wyższe informatyczne.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Otwartość na nowości i chęć nauki.

Mile widziane

  • Doświadczenie zdobyte w instytucji finansowej.
  • Znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach umowy o pracę,
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju kwalifikacji

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAX POWER Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, ul. Wrocławska 7, 55 – 040 Kobierzyce, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 00000328802. Informujemy, że wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych w naszej Spółce – Myoungwon Son, z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy