Молодший Бортпровідник LOT / Młodszy Personel Pokładowy

LOT CABIN CREW

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

LOT Cabin Crew rekrutuje Młodszy Personel Pokładowy dla Polskich Linii Lotniczych LOT. Każdego dnia nasze załogi z zaangażowaniem dbają o komfort i bezpieczeństwo pasażerów Polskich Linii Lotniczych LOT. Personel pokładowy odpowiedzialny jest za zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi pasażerów podczas lotu. Dołącz do naszego Zespołu, spełniaj swoje marzenia i buduj z nami naszą markę!

Kogo szukamy? Jeśli praca z ludźmi jest Twoją pasją, jeśli lubisz podróżować, chcesz się rozwijać i budować swoją ścieżkę kariery w zróżnicowanym, międzynarodowym zespole, jeśli jesteś otwarty na inne kultury, to szukamy właśnie Ciebie!

Nasze wymagania

• Wykształcenie min. średnie (z wymaganym świadectwem dojrzałości);

• Płynna komunikacja w języku polskim;

• Płynna komunikacja w języku angielskim na min. poziomie B2;

• Dodatkowa znajomość języków takich jak: hindi, japoński, koreański, chiński będzie dużym atutem;

• Umiejętność pływania;

• Wysoka kultura osobista;

• Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach;

• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole;

• Dyspozycyjność, otwartość, pozytywna i entuzjastyczna postawa.

To oferujemy

• Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowym zespole;

• Możliwość bycia ambasadorem polskiej marki z 93-letnią tradycją;

• Możliwość podróży i poznawania innych kultur;

• Pracę według stabilnego, miesięcznego grafiku;

• Możliwość korzystania z połączeń lotniczych na preferencyjnych warunkach;

• Możliwość korzystania z pakietu Lux Med i Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi