Oferta pracy

Obsługa Klienta w języku węgierskim

Mosca Direct Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

A Mosca Direct Poland Sp. z. o.o. cég a Mosca GmbH lengyel kirendeltsége, mely a kiváló minőségű pántoló gépek, pántoló szalagok és áruszállító rögzítő rendszerek világszinten vezető rendszerszállítója, fejlesztője és gyártója.

A cég dinamikus növekedése miatt a Mosca Direct Poland jelenleg innovatív bővítési terveken dolgozik az új piacain. Ez új termékek kifejlesztésével is jár, ezért a Mosca Polen a következő állásokat kínálja:

Értékesítő / Kereskedő a vevőszolgálati osztályra

Amit kínálunk:

  • stabil munkafeltételek: fix munkaszerződés
  • egyedileg kialakított bérezési rendszer
  • a családi értékeket a középpontba helyező vállalati struktúra
  • cégen belüli szakmai fejlődés és támogatás
  • változatos és kihívást jelentő feladatok egy nemzetközi cégnél
  • egy kompetens teammel való együttműködés
  • idegen nyelvű kapcsolatok
  • Work – Life-Balance a stabil munkaidő miatt: hétfő - péntek 8:00 - 16:00
  • munkavégzés helye: Lengyelország, Varsó, iroda: Płowiecka 105/107
  • magán egészségügyi ellátás: LUX MED csomag

Az Ön feladatai:

  • az operatív megbízási feladatok végrehajtása és azok feldolgozása a rendszerben
  • a Magyarországról érkező megrendelések realizálása
  • a vevők aktív telefonos felkutatása Magyarországon
  • együttműködés a Mosca GmbH Németország értékesítési osztályával
  • a vevőkkel való telefonos kapcsolattartás (B2B)

Elvárásaink:

  • folyékony lengyel és magyar nyelvtudás (szóban és írásban)
  • B2B-értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • proaktív fejvadász profil
  • barátságosság, profizmus, az új kihívások iránti lelkesedés
  • A folyamat- és adatminőségre irányított figyelem
  • pozitív hozzáállás és akaraterő a változások végrehajtásához
  • szervezőkészség

CV ze zdjęciem w języku polskim prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

Przy aplikacji, prosimy o załączenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne