Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Logistyki i Serwisu - Dostawca - Magazynier

LaCava Sp. z o.o.

3 5004 900 brutto / mies.

Aleja Katowicka 7

Wolica (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień dla klientów

  • realizowanie dostaw zamówień do klientów na terenie Warszawy (samochód kategoria B)

  • wykonywanie prostych prac serwisowych i konserwujących na ekspresach do kawy, po odbyciu szkoleń wewnętrznych w naszej firmie

  • pomoc w drobnych pracach na serwisie

  • obsługa i organizacja magazynu

  • praca zgodnie z przyjętymi standardami pracy

  • zachowanie norm i standardów BHP

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Podział czasu pracy
30%

Dostawy do klientów

40%

Drobne prace konserwacyjne na ekspresach Klientów

15%

Prace na magazynier, kompletowanie zamówień

15%

Praca na serwisie, uczenie się

Nasze wymagania

  • wysoka chęć do pracy z ludźmi

  • pozytywne oraz uśmiechnięte nastawienie do świata i ludzi

  • doświadczenie w pracy z klientami

  • zdolności techniczne, majsterkowanie

  • motywacja do rozwoju zawodowego

  • sumienność i dokładność

  • odpowiedzialność

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie w pracy jako kierowca

  • wysoka motywacja do pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • zatrudnienie na stałą umowę o pracę

  • pracę w godzinach 9-17

  • perspektywę rozwoju zawodowego i finansowego

  • szkolenia, nabywanie nowych umiejętności, rozwój wiedzy i kompetencji

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Tworzymy firmę pracowników pełnych pasji do kawy. Jesteśmy kompletnie oddani dostarczaniu naszym Klientom autentycznego i zawsze najlepszego doświadczenia kawy. Szukamy tylko i wyłącznie pracowników kreatywnych, samodzielnych, entuzjastycznie nastawionych, utalentowanych i szukających ciągłego rozwoju.

Jako Marketing Specialist palarni LaCava przyłączysz się do niesamowitego zespołu ludzi, miłośników dobrej kawy i staniesz się ambasadorem jakości naszej marki tworząc ją i wyznaczając nowe kierunki rozwoju naszego brandu.

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji:

  • Przesłanie zgłoszenia CV

  • Telefoniczna rozmowa wstępna

  • Zaproszenie na pierwsze spotkanie

  • Shortlista, wybór i podpisanie umowy

Rozpoczęcia pracy:

rozpoczęcie pracy: wrzesień 2021