Oferta pracy
DK/CCL/09/2021
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

C.H.Beck

3 4006 000 brutto / mies.

C.H.Beck

Aleja Kraśnicka 31

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż telefoniczna produktów Wydawnictwa C.H.Beck

  • obsługa stałych Klientów Wydawnictwa C.H.Beck

  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

  • aktualizacja bazy Klientów

Nasze wymagania

  • otwartość na rozwój i zdobywanie nowej wiedzy

  • komunikatywność i pozytywne nastawienie

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i zamiłowanie do pracy z ludźmi

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w zgranym Zespole Doradców Klienta, chętnie dzielących się swoją wiedzą, posiadających wieloletnie doświadczenie i kreatywne pomysły

  • atrakcyjny model wynagradzania: pensję podstawową oraz realną premię

  • kompleksowy pakiet wdrożeniowy, opieka mentora oraz szkolenia dodatkowe, przygotowujące do realizacji zadań służbowych

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30 (tak… wiemy, że istnieje życie po pracy)

  • szeroki pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

C.H.Beck

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Przewiń do profilu firmy

Szukasz stabilnego zatrudnienia, w przyjaznym środowisku pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem – dołącz do Zespołu Doradców Klienta w Wydawnictwie C.H.Beck!