Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. organizacji wydarzeń sportowych

WIELKOPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

  • Warmińska 1, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Warmińska 1

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie wydarzeń sportowych,

  • Działanie operacyjne w zakresie realizacji wydarzeń sportowych,

  • Rozliczanie wydarzeń sportowych,

  • Zarządzanie materiałami marketingowymi oraz brandingowymi,

  • współpraca z innymi komórkami organizacji: m.in wydziałami szkolenia, marketingu, gier i ewidencji, futsalu, bezpieczeństwa itp.,

  • obsługa konkursu granatowego,

  • wsparcie Menadżera ds. rozwoju sportu w realizacji strategii organizacji,

Nasze wymagania

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Wielkopolski,

  • dobra organizacja własnej pracy,

  • aktywne prawo jazdy kat. B.,

  • umiejętność współpracy/pracy w zespole,

  • umiejętność podejmowania decyzji,

  • poczucie odpowiedzialności,

  • dyspozycyjność w weekendy,

  • terminowość i obowiązkowość,

  • znajomość branży sportowo-rekreacyjnej,

  • znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych mile widziana,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie zawsze na czas na koncie,

  • dofinansowanie studiów i kursów podnoszących kwalifikacje,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • samodzielność w działaniu,

  • możliwość udziału w wydarzeniach sportowych organizowanych przez PZPN.

O nas

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej jest jednym z największych wojewódzkich związków piłki nożnej zrzeszonych w Polskim Związku Piłki Nożnej. Celem działanie Wielkopolskiego ZPN jest:

-rozwój i popularyzacja piłki nożnej;

-organizacja współzawodnictwa w zakresie piłki nożnej;

-pozyskiwanie środków finansowych i przeznaczenie ich na działalność statutową;

-koordynacja działań członków Wielkopolskiego ZPN uczestniczących we współzawodnictwie sportowym;

-ochrona praw i interesów członków związku, zawodników, trenerów, pośredników transakcyjnych, sędziów i działaczy piłkarskich;

-realizacja zadań publicznych w zakresie m.in: wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu

Więcej informacji na temat działań podejmowanych przez Wielkopolskim Związek Piłki Nożnej można znaleźć na naszej stronie interetowej:

oraz na naszych kanałach w social mediach:

FB: https://www.facebook.com/Wielkopolski.Futbol/

IG: https://www.instagram.com/wielkopolskizpn/

YT: https://www.youtube.com/c/WielkopolskiZPNpl