Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler / Analityk Finansowy z językiem niemieckim

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

aleja Jana Pawła II 29

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie analiz i kalkulacji na potrzeby Zarządu i Działu Kontrolingu,

  • udział we wdrożeniu systemu BI,

  • raportowanie statystyczne,

  • analiza trendów i odchyleń,

  • komunikacja ze Spółkami w Grupie Kapitałowej celu otrzymywania niezbędnych układów bazy danych,

  • automatyzacja procesów raportowania i kalkulacji,

  • wsparcie controllingowe spółek zależnych w Europie.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe, lub jesteś w trakcie studiów magisterskich (preferowane kierunki: Finanse i rachunkowość),

  • posługujesz się językiem niemieckim na poziomie co najmniej C1,

  • masz minimum roczne doświadczenie w pracy z danymi finansowymi,

  • znasz podstawy rachunkowości zarządczej,

  • znasz narzędzia SQL, Power Query itp.,

  • posiadasz bardzo dobrą znajomości języka angielskiego pakietu MS Office a przede wszystkim MS Excel,

  • masz dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz współpracy w zespole, jesteś terminowy i zdyscyplinowany/a.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość pracy hybrydowej i dogodną lokalizację biura (4 min od Dworca Centralnego),

  • pracę pełną wyzwań z możliwością realizacji własnych pomysłów, inicjowania zmian i budowania wartości firmy,

  • rozwój oraz zdobywanie nowej wiedzy w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • ubezpieczenie na życie i opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach,

  • pakiet świadczeń socjalnych.

Polski Bank Komórek Macierzystych jest największym bankiem komórek macierzystych w Polsce. Zaufało nam już ponad 400 000 Rodziców, co stanowi 85% Rodziców, którzy podjęli decyzję o bankowaniu komórek macierzystych z krwi pępowinowej przy porodzie. Jakość PBKM potwierdzają liczne certyfikaty i zaufanie jakim darzą nas takie instytucje jak Ministerstwo Zdrowia, czy Polskie Towarzystwo Ginekologiczne.

Przewiń do profilu firmy