Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Jakości Procesu

QSENSE sp. z o.o. sp.k

  • Jawor

    Jawor, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie instrukcji pracy / kontroli w oparciu o wytyczne klienta

  • Analiza reklamacji oraz opracowywanie raportów poreklamacyjnych

  • Udział w codziennych spotkaniach produkcyjnych

  • Analiza przyczyn braku realizacji KPI

  • Wsparcie Inspektorów Jakości we właściwej ocenie oraz podejmowaniu decyzji dla wyrobów zablokowanych w trakcie jak i po procesie produkcji

  • Wsparcie merytoryczne / wykonywanie analiz po zdarzeniach potencjalnie wypadkowych związanych z procesem;

  • Wdrażanie rozwiązań eliminujących powstawanie błędów w procesie;

  • Dobór metod kontroli i nadzór nad wyposażeniem

  • Tworzenie audytów (stanowiskowe, LPA) i dobór metod zapewnienia zgodności wykonywanej pracy / kontroli z instrukcją / specyfikacją;

  • Mentoring młodszych pracowników (nauka standardów, dobrych praktyk);

  • Kontakt z Klientem (w tym klientem obcojęzycznym).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku nabyte w firmach produkcyjnych

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów, wyciągania trafnych wniosków w oparciu o fakty lub zestaw danych

  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań technicznych

  • Znajomość narzędzi jakościowych, minimum: 8D, PPAP, APQP, MSA, PDCA

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa wstępna

2

Rozmowa uzupełniająca (techniczna)

3

Zatrudnienie

Od ponad 5 lat QSense rozwija sie w zawrotnym tempie w zakresie świadczenia usług kontroli / selekcji / naprawy komponentów i wyrobów gotowych w branży automotive.

Możemy pochwalić się współpracą z największymi i najbardziej prestiżowymi klientami w branży.

Więcej znajduje się na naszym profilu pracodawcy:

<- Kliknij

Przewiń do profilu firmy