Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Jakości

QSENSE sp. z o.o. sp.k

21,0027,00 brutto / godz.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 7 miesięcy temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości komponentów według ściśle określonych norm i standardów

  • Używanie przyrządów kontrolno-pomiarowych

  • Raportowanie wyników swojej pracy

  • Odpowiedzialność za dokumentacją jakościową

  • Utrzymanie porządku i 5S na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Chęci do nauki

  • Spostrzegawczość

  • Umiejętność wykonywania pracy zgodnie z instrukcją

  • Dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu

  • Dyspozycyjność w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Stawka uzależniona od poziomu doświadczenia które u nas zdobędziesz

  • Premie ok. +15% wynagrodzenia!!

  • Dodatki za prace w nadgodzinach, godzinach nocnych i weekendach

  • Elastyczny grafik – 3 zmiany (7-15; 15-23; 23-7)

  • Zniżki na studia w WSB

  • Pakiet medyczny (LUX MED)

  • Karta MULTISPORT

  • Możliwość rozwoju na takie stanowiska jak: lider zmianowy, audytor wewnętrzny, szkoleniowiec, inżynier procesu, koordynator, stanowiska administracyjne

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń w zakresie jakości i szkoleń SEP

  • Darmowy dojazd do miejsca pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa wstępna

2

Szkolenie

3

Zatrudnienie

QSENSE – jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi kontroli/selekcji/naprawy w szeroko pojętej branży automotive. Współpracujemy z największymi, a zarazem najbardziej prestiżowymi klientami w branży.

Przewiń do profilu firmy