Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Biura Oddziału Poznańskiego PZFD

Polski Związek Firm Deweloperskich

  • Szkolna 1, Stare Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Szkolna 1

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynacja wydarzeń, konferencji

  • organizacja i nadzór nad realizacją bieżących działań Oddziału PZFD

  • pozyskiwanie nowych członków poznańskiego Oddziału PZFD

  • pozyskiwanie sponsorów PZFD – firm wspierających

  • organizacja spotkań zarządu z przedstawicielami firm zewnętrznych, urzędnikami

  • współpraca z centralą w zakresie realizacji działań, akcji ogólnopolskich

  • sporządzanie raportów i analiz dla Zarządu

  • bieżące wsparcie pracy Zarządu

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość rynku deweloperskiego oraz przepisów regulujących działania branży

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i wykonywanie kilku zadań jednocześnie

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. B

  • swobodna obsługa pakietu MS Office

To oferujemy

  • możliwość realizacji ambitnych, ciekawych wyzwań we współpracy z zarządami firm deweloperskich będących członkami PZFD

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę hybrydową ( z przewagą zdalnej)

  • 2 tygodniowe wdrożenie w centrali w Warszawie

Polski Związek Firm Deweloperskich to organizacja branżowa dbającą o kondycję rynku deweloperskiego w Polsce. Działamy od 20 lat. Wierzymy, że wspólne zaangażowanie i dialog publiczno-prywatny są kluczem do sukcesu, dlatego dzielimy się swoją wiedzą praktyczną i merytoryczną z decydentami, społeczeństwem i organizacjami pokrewnymi.

Poznański Oddział PZFD działa od 2017 roku.

U podstaw jego działalności leży przede wszystkim chęć zmierzenia się z wciąż funkcjonującymi stereotypami a także podniesienie jakości obsługi klientów oraz wypracowanie płaszczyzny współpracy z władzami samorządowymi i państwowymi.

Przewiń do profilu firmy