Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/y Księgowa/y

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SIGMA ROMAN WIERCIŃSKI, TOMASZ WIERCIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

  • Przemysłowa 25b, Wejherowo
    Wejherowo, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Przemysłowa 25b

Wejherowo

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych: PIT, CIT oraz pliku JPK.

  • Kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych.

  • Znajomość sprawozdania finansowego.

  • Doświadczenie w pełnej księgowości minimum 5 lat.

  • Samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki.

  • Weryfikacja zestawień księgowych.

  • Umiejętność współpracy z innymi działami w firmie.

  • Znajomość programów Insert: Subiekt oraz Rewizor GT

  • Prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz regulacjami wewnętrznymi Spółki.

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów i stosowanie w praktyce ustawy o rachunkowości, podatku dochodowego PIT, CIT, VAT

  • Umiejętność współpracy i doświadczenie we współpracy z biegłym rewidentem

  • Prowadzenie pełnych ksiąg

  • Znajomość przepisów kadrowych (w szczególności naliczanie wynagrodzeń, w tym też PPK)

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z Ustawą o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w świetnym zespole

  • Przejrzysty i prosty system wynagrodzeń i premiowania

  • Premie i prezenty roczne

  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

  • Imprezy integracyjne

  • Finansowanie kosztów dojazdu do pracy

  • Ambitną pracę w ciekawej branży,

  • Pracę umożliwiającą zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji,

  • Możliwość rozwoju i szkoleń stanowiskowych,

  • Bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy,

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

Oczekujemy uczciwości i rzetelności oraz umiejętności pracy i współpracy w zespole. W firmie kierujemy się zasadą współpracy i wzajemnej pomocy.

Dysponujemy doskonale wykształconą kadrą inżynierską, realizujemy projekty w grupie ponad 400 osób, od lat współdziałamy z wieloma firmami podwykonawczymi. Tworzymy dużą grupę, która nie boi się realizować coraz to większych inwestycji. Do dnia dzisiejszego wybudowaliśmy ponad 200 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej budynków.

Tworzymy obiekty użyteczności publicznej takie jak baseny, pełnowymiarowe hale sportowe, budynki wielorodzinne, hale przemysłowe, biura i hotele. Zbudowaliśmy bardzo pozytywne kontakty z lokalnymi deweloperami, z którymi wspólnie planujemy inwestycje na nadchodzący okres.

Przewiń do profilu firmy