Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant maszyn

AGREX-ECO Sp. z o.o

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wyczółki 44

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa serwisowa maszyn: pierwsze uruchomienia maszyn i testy końcowe, okresowe przeglądy maszyn, wyszukiwanie i usuwanie w naprawianych maszynach usterek zarówno na poziomie mechanicznym, elektronicznym jak i hydraulicznym, wykonywanie niezbędnych do przeprowadzenia naprawy pomiarów parametrów maszyny

  • Doradztwo techniczno-serwisowe dla Klientów

  • Sporządzanie wycen naprawy

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w serwisowaniu maszyn

  • Dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja, czytanie dokumentacji technicznej, itp.)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność samodzielnego, efektywnego analizowania i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność organizowania czasu pracy

  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży maszyn budowlanych/do przetwórstwa odpadów - będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Solidny proces wdrożeniowy

  • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie o szerokiej współpracy międzynarodowej

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia za granicą)

  • Samodzielne stanowisko

  • Nowoczesne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód z zabudową serwisową wyposażony w profesjonalne narzędzia)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Spółka AGREX-ECO jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych inwestujących w nowoczesną gospodarkę odpadami. Oferujemy innowacyjne maszyny i technologie renomowanych, zagranicznych producentów.

Więcej informacji o firmie na: http://www.agrex-eco.pl

Przewiń do profilu firmy