Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Handlowiec IT - Starszy Inżynier Sprzedaży IT - Senior Key Account Manager IT

X-COM sp. z o.o.

3 5007 500 brutto / mies.
  • Góralska 15G, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Góralska 15G

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Inicjacja, rozwój, utrzymywanie relacji z obecnymi i nowymi klientami

  • Przygotowanie ofert handlowych i ich monitorowanie

  • Sprzedawanie systemów oferowanych przez firmę

  • Analizowanie działań podmiotów konkurencyjnych

  • Kontaktowanie z dystrybutorami branży IT

  • Koordynowanie prac zgodnie z harmonogramem

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów IT w modelu B2B

  • Znajomość zagadnień związanych ze sprzętem i usługami IT

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych

  • Swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych

  • Komunikatywność

  • Umiejętność diagnozowania problemów i ich rozwiązywania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i samodyscyplina

Mile widziane

  • Doświadczenie w koordynowaniu/prowadzeniu projektów

  • Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową i produkcją w przedsiębiorstwie

  • Znajomość licencjonowania: Asseco WAPRO oraz Microsoft

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość zdobycia unikalnego know-how, poprzez uczestnictwo w różnorodnych projektach wdrożeniowych

  • dostęp do najnowszych technologii i projektów, które będą ciekawym wyzwaniem

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • możliwość zapisania się do kasy pożyczkowej

  • bezterminową umowę o pracę (po 3 miesięcznym okresie próbnym)

  • partnerstwo z dużym kredytem zaufania

  • rzeczywisty wpływ na realizację strategii biznesowej firmy

  • czas pracy: Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 16:00

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • Markowy zegarek w każdą10 rocznicę pracy

www.xc.com.pl

www.wms.wapromag.pl

www,produkcja.wapromag.pl

X-COM to spółka, która od 1996 sprzedaje i wdraża oprogramowanie do zarządzania firmami. Naszym ternem działania jest Polska. Rekomendujemy rozwiązania biznesowe oparte o oprogramowanie WAPRO oraz tworzymy rozwiązania ułatwiające naszym klientom codzienne prace. Nasze flagowe rozwiązania dotyczą obsługi magazynu wysokiego składowania oraz produkcji. Celem firmy jest stworzenie miejsc pracy, które cechuje partnerstwo oraz przyjazna i twórcza atmosfera. Wiemy, że to gwarantuje jakość tworzonych programów oraz dobrą obsługę naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy