Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

IT Manufacturing Solution Architect

Bridgestone Stargard Sp. z o. o.

  • Most Kamienny 7, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Most Kamienny 7

Stargard

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w wypracowaniu dobrych praktyk dotyczących architektury IT dla grupy BSEMIA IT Manufacturing (procesy, dane i aplikacje) oraz wdrażanie ich na poziomie lokalnym,

  • Zarzadzanie portfolio aplikacji BSST IT i wspieranie zespołów projektowych w kształtowaniu architektury zgodnej z platformami, planami działania i standardami w zakresie architektury IT i projektowania,

  • Zbieranie zapotrzebowania na rozwiązania IT ze strony produkcji, wsparcie w definiowaniu wymagań technicznych, proponowanie odpowiednich rozwiązań, aktualizacje lub wycofanie z eksploatacji systemów IT, uwzględniając produktywność biznesową i technologiczną,

  • Opracowywanie schematów IT, projektowanie specyfikacji spełniających wymagania techniczne, dostarczanie rozwiązań IT oraz przygotowywanie materiałów szkoleniowych dla użytkowników systemów, planowanie budżetu na projekty IT,

  • Identyfikowanie i usuwanie zagrożeń dot. bezpieczeństwa,

  • Wspieranie drugiej linii IT dla istniejących aplikacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, informatyczne,

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (min. 3 lata),

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • posiadanie praktycznych umiejętności z zakresu technologii MS Windows Server oraz VMware,

  • doświadczenie z systemami baz danych Oracle oraz MS SQL,

  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych,

  • zaangażowanie, dyspozycyjność, zdolności analityczne oraz interpersonalne.

Mile widziane

  • Znajomość systemów MES (Apriso),

  • Znajomość Systemów i procesów biznesowych w zakresie Logistyki, Planowania i Produkcji (mile widziana znajomość systemu Delmia Quintiq),

  • Znajomość systemów operacyjnych rodziny Linux (mile widziany Red Hat).

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji,

  • wsparcie od pierwszego dnia pracy,

  • ubezpieczenie na życie (PZU),

  • pracowniczy program emerytalny (PPE),

  • program wsparcia pracowników (doradztwo w obszarze prawnym, psychologicznym oraz rozwoju),

  • pakiet Medicover,

  • świadczenia świąteczne 2 razy w roku,

  • pakiet Multisport/OK System,

  • zakup opon na preferencyjnych warunkach,

  • kantyna pracownicza,

  • dofinansowanie dojazdów do pracy, nawet do 490 zł brutto miesięcznie,

  • raz w roku podwyżka uzależniona od realizacji wyznaczonych celów,

  • premia półroczna uzależniona od realizacji wyznaczonych celów,

  • nagroda specjalna za brak absencji 2 razy w roku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne