Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product UX/UI Designer

Restaumatic sp. z o.o.

umowa o pracę
7 50013 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie wymagań oraz dostarczanie informacji o użytkownikach i ich potrzebach.

  • Prowadzenie wywiadów pogłębionych, przygotowywanie scenariuszy, ankiet, oraz innych rodzajów badań UX.

  • Projektowanie i usprawnianie UX/UI w oparciu o badania i dane.

  • Przygotowywanie interaktywnych makiet na potrzeby testów użyteczności. Projektowanie interakcji i user flow.

  • Przeprowadzanie testów użyteczności.

  • Organizacja warsztatów w tym Design Thinking, Design Sprint.

  • Ścisła współpraca z zespołem produktowym i developerskim.

  • Uczestnictwo w planowaniu i realizacji zadań UX dla kluczowych projektów firmy.

  • Projektowanie oraz utrzymanie design systemu i style guide.

  • Dbałość o spójność projektowanych rozwiązań, rekomendowanie zmian w istniejących rozwiązaniach.

  • Tworzenie: journey map, map empatii, person, architektury informacji.

  • Śledzenie trendów w obszarze UX/UI.

  • Przeprowadzanie analizy użyteczności stron i aplikacji w celu wskazania elementów wymagających poprawy.

  • Mentoring i wsparcie koleżanek i kolegów juniorów.

Nasze wymagania

  • Reprezentowany poziom mid / senior

  • Doświadczenie w pracy z komercyjnymi produktami, które funkcjonują na rynku.

  • Biegła znajomość wybranych narzędzi do projektowania, np. Figma, Adobe XD, UXPin, Miro, InVision itp.

  • Znajomość metodyk Value Proposition, Double Diamond, Business Model Canvas, Lean UX.

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów użyteczności (testów/badań użytkowników, przygotowywaniu scenariuszy, m.in. wywiadów pogłębionych, ankiet itp.).

  • Doświadczenie w samodzielnej pracy z klientami.

  • Umiejętność uzasadnienia decyzji projektowych w kontekście UX (podejmowanie decyzji projektowych w oparciu o dane i wyniki badań własnych lub dostęp do danych z zewnątrz).

  • Znajomość dobrych praktyk projektowania użytecznych interfejsów oraz chęć ciągłego rozwoju w obszarach UX.

  • Dociekliwość, proaktywność i zdolność analitycznego myślenia.

  • Doświadczenie w zakresie heatmap, testów A/B, Google Optimize, Google Analytics lub innych narzędzi analitycznych.

  • Podstawowa znajomość ograniczeń oraz możliwości technologii frontend i backend.

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku poparte portfolio.

Mile widziane

  • Wyczucie estetyki, znajomość trendów UI.

  • Podstawowa znajomość HTML i CSS.

  • Doświadczenie w branży e-commerce.

  • Aktywność w społecznościach UX/UI.

  • Podstawowa wiedza z zakresu marketingu i generowania ruchu.

  • Własne projekty komercyjne lub non-profit.

To oferujemy

  • Pracę zdalną (lub stacjonarnie w biurze w Zabrzu).

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego oraz finansowego.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji.

  • Możliwość pracy z ludźmi sukcesu z branży Internetu. Naszymi wspólnikami są twórcy takich serwisów jak docplanner.com, ZnanyLekarz.pl, brainly.com Zadane.pl, GoldenLine.pl, Niania.pl czy Elpassion.com, Unamo.com itd.

  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Pracę z istniejącymi produktami, jak i uczestnictwo w powstawaniu nowych produktów.

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz przestrzeń do realizacji swoich pomysłów. Twój głos będzie miał realne znaczenie w podejmowaniu strategicznych decyzji projektowych.

  • Pracę przy rozwiązaniach, z których na co dzień korzystają miliony użytkowników.

  • Benefity dla pracowników, m.in. karta Multisport i ubezpieczenia.

  • Narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Restaumatic.com to innowacyjny systemem zamawiania jedzenia online dla restauracji. Naszymi wspólnikami są twórcy takich serwisów, jak: docplanner.com, ZnanyLekarz.pl, Zadane.pl, GoldenLine.pl, Niania.pl czy Elpassion.com, Unamo.com itd.

Prężnie się rozwijamy wciąż eksplorując nowe rynki. Nie mamy sobie równych w całej Europie! W Polsce w ciągu 5 lat pozyskaliśmy do współpracy 4500 restauracji. Potrzebujemy Ciebie, aby dalej rewolucjonizować branżę gastronomiczną

Jesteśmy otwarci na osoby z różnym levelem UX, które jednak mają już jakieś praktyczne doświadczenie projektowe (komercyjne). Kluczowa dla nas jest umiejętność zrozumienia i rozwiązywania problemów poparta faktycznymi realizacjami. Sam design to tylko ostatni krok procesu projektowego/myślowego, który musi się zadziać wcześniej.

Praca jest bardzo ciekawa, ale i pełna wyzwań. Jest to więc doskonała oferta dla doświadczonej osoby, która nie obawia się podjąć wymagających, ale fajnych tematów.

Organizacja pracy

✔️ Dział UX/UI jest jeden, aktualnie 4 osoby (planujemy więcej)

✔️ Konsultujemy wewnętrznie w gronie UX/UI nasze projekty, więc w razie potrzeby jest wsparcie koleżanek i kolegów po fachu

✔️ Na co dzień pracujemy w małych zespołach produktowych składających się z UX/UI + PO + developerzy

✔️ Wspólnie planujemy tygodniowe sprinty, konsultujemy na bieżąco postępy i problemy w pracy

✔️ Dołączając do nas możesz spodziewać się pracy z jednym produktem, okazjonalnie tylko pomagając w innych obszarach niż Twój własny

✔️ Twoje zdanie będzie miało realne znaczenie w podejmowaniu strategicznych decyzji projektowych

Co konkretnie robimy?

✔️ System zamówień online do zamawiania jedzenia jako nowa strona internetowa lub wtyczka do istniejącej strony

✔️ Aplikacje mobilne do zamawiania jedzenia

✔️ Panel administratora i narzędzia marketingowe

✔️ Aplikacja do zarządzania restauracją, przyjmowanie i obsługa zamówień

Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań wymienionych w ogłoszeniu, a mimo to czujesz, że to oferta dla Ciebie – zgłoś się, porozmawiajmy!

Przewiń do profilu firmy