Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcji

Kessel Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż podzespołów zgodnie z rysunkiem technicznym;

  • Obsługa maszyn do obróbki tworzyw sztucznych;

  • Przestrzeganie standardów produkcyjnych i jakościowych;

  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy;

  • Zawiadamianie przełożonego o problemach, zagrożeniach i awariach podczas pracy.

Nasze wymagania

  • Dobre zdolności manualne;

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • Umiejętność organizacji pracy własnej;

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózek widłowy.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego; przyuczenia i szkoleń w obsłudze maszyn;

  • pracę w dynamicznym zespole w firmie o znanej i cenionej marce produktów;

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w godzinach 6:00-14:00 – I zmiana);

  • pakiet świadczeń pracowniczych (ubezpieczenie grupowe, BenefitSystem, opieka medyczna)

Z początkiem roku 2004 na rynku polskim rozpoczęła działalność firma KESSEL Sp. z o.o., która jest wyłącznym przedstawicielem firmy Kessel AG. Siedziba firmy mieści się w Biskupicach Podgórnych (k. Wrocławia). Obejmując swym zasięgiem teren całego kraju, firma zapewnia produkcję, kompleksowe i fachowe doradztwo techniczno-projektowe, pomoc w doborze urządzeń oraz serwis.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko: Pracownik produkcji

Region pracy : woj. Dolnośląskie, Biskupice Podgórne/ Kobierzyce k. Wrocławia

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem PRACOWNIK PRODUKCJI

na adres:

ul. Innowacyjna 2

Biskupice Podgórne

55-040 Kobierzyce

Lub elektronicznie