Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

.NET Developer

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 24.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

miejsce pracy: Łódź
numer referencyjny: PKA/009/0118

Główne zadania:

  • implementacja rozwiązań warstw backend-end
  • implementacja rozwiązań front-end w oparciu o bibliotekę Javascript React
  • tworzenie testów jednostkowych
  • prowadzenie prac projektowych, programistycznych i wdrożeniowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym; preferowane kierunki: informatyka, matematyka, elektronika
  • doświadczenie zawodowe przy tworzeniu rozwiązań back-end
  • znajomość .NET C# oraz SQL
  • znajomość EntityFramework
  • znajomość / chęć rozwoju umiejętności w warstwie front-end Javascript: React
  • znajomość Visual Studio
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych
  • mile widziana znajomość WebsphereMQ, RabbitMQ
  • mile widziane doświadczenie w pracy metodyka Agile
  • dobra znajomość języka angielskiego (czytanie, prowadzenie korespondencji oraz rozmów technicznych)
  • komunikatywność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w jednym z największych software house’ów w Polsce (250 osób oraz miliony linii kodu)
  • nowoczesne procesy i narzędzia (m.in. Jira Agile, Git, Teamcity, Chef, Visual Studio 2015 i wiele innych)
  • praca w zespole SCRUMowym
  • możliwość pracy zdalnej (homeoffice) 5 razy w miesiącu
  • współtworzenie oprogramowania docenianego przez międzynarodowych ekspertów i wielokrotnie nagradzanego w konkurach na całym świecie (np. raport Forrestera, Efma, Finovate)
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Wysyłając niniejszą ofertę pracy wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niej moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, w związku z aplikowaniem na ww. stanowisko, jak również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany o: 1/ przysługujących mi prawach m.in. dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wyrażenia sprzeciwu na przetwarzanie dotyczących mnie danych; 2/ miejscu publikowania aktualnego wykazu spółek wchodzących w skład Grupy mBanku S.A. tzn. na stronie internetowej www.mbank.pl