Praca .net developer, świętokrzyskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Rozmowa rekrutacyjna zdalnie?

Przejdź proces rekrutacyjny, nie wychodząc z domu

Zobacz oferty
    • świętokrzyskie
    Wymagania: Dobra znajomość platformy .Net, C# Znajomości zagadnień związanych z programowaniem aplikacji w technologiach web, ze szczególnym uwzględnieniem ASP.NET MVC oraz frameworków JavaScript Doświadczenie w SQL (Oracle, MS SQL)...
    opublikowana: 31 maja 2020
    • Kielce
    Responsibilities : Analizing the requirements gathered from the customer; Creating and reviewing architecture and implementation design based on requirements; Implementating and testing the solution through all stages of a software development...
    opublikowana: 27 maja 2020
    Obowiązki: Praca nad rozwojem funkcjonalności rozwiązania po stronie backend’u, Analiza i optymalizacja kodu platformy, Współpraca z Product Ownerem i zespołem na poziomie definiowania rozwiązania, Pisanie testów unitowych na poziomie backendu,...
    opublikowana: 12 maja 2020