Oferta pracy

1st Line Administrator

eSky.pl S.A.

umowa o pracę
6 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira Service Desk

  • Vmware

System operacyjny

O projekcie

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za codzienne utrzymanie usług i ich wsparcie dla pracowników eSky na całym świecie, buduj z nami najlepsze praktyki w zarządzaniu usługami IT. Stań się częścią projektu Incident Management, który proaktywnie obserwuje i reaguje na anomalie kluczowych wskaźników biznesowych i technologicznych w ramach pracy dyżurowej.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie pracowników eSky w Polsce i za granicą w pracy z systemami IT

  • Monitoring kluczowych wskaźników biznesowych i proaktywna reakcja na występujące anomalie

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu IT zgodnie ze standardem przyjętym w firmie

  • Instalacja oraz bieżące utrzymanie sieci telekomunikacyjnej, sieci LAN oraz urządzeń peryferyjnych

  • Inwentaryzacja sprzętu oraz oprogramowania

  • Okazjonalne podróże służbowe do oddziału w Warszawie oraz zagranicznych

Nasze wymagania

  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 10

  • Podstawowa znajomość zarządzania Active Directory

  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ITSM (np. ocs inventory)

  • Znajomość Vmware

  • Doświadczenie w pracy z systemami Service Desk (np. Jira Service Desk, Service Now)

  • Umiejętność konfiguracji urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery itp.)

  • Wiedza z zakresu zarządzania środowiskiem biurowym w chmurze jak gsuite lub office365

  • Umiejętność właściwego diagnozowania i usuwania usterek sprzętowych i softwarowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (kontakt ze współpracownikami z oddziałów zagranicznych)

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • Gotowość do pracy zmianowej (około 7-8 razy w miesiącu)

Mile widziane

  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów IT

  • Znajomość środowisk Mac OS, Linux

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia i wiedzy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie formę współpracy (UoP, B2B)

  • Przyjazną atmosferę i luźny start-up – płaska struktura organizacji

  • Świetne warunki pracy – nowoczesne biuro, chillout room, najlepsze narzędzia komercyjne, elastyczne godziny pracy, również praca w modelu hybrydowym

  • Duże możliwości rozwoju – praca w doświadczonym zespole z najnowszymi technologiami, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, udział w konferencjach, realny wpływ na kształt wdrażanych rozwiązań

  • Dojrzały proces Agile – pełna adaptacja w skali całej firmy od ponad 5 lat

  • Dojrzałe procesy technologiczne – Test Driven Development, Continuous Integration

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy