Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

2nd Line Support Consultant

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2015-02-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wincor Nixdorf do oddziału we Wrocławiu poszukuje osób, które swoim doświadczeniem
    wesprą zespół Konsultantów 2 Linii Wsparcia Technicznego.
    Miejsce pracy: Wrocław
    Numer referencyjny: WR/02/2015

    Zakres obowiązków:

    • Udzielanie wsparcia technicznego oraz pomocy merytorycznej w zakresie systemów IT obsługiwanych przez Wincor-Nixdorf;
    • Zapewnienie prawidłowej pracy systemów informatycznych, oprogramowania, sprzętu oraz sieci teleinformatycznej;
    • Analiza i rozwiązywanie problemów oraz w zależności od potrzeby dalsza ich dystrybucja.

    Wymagane kwalifikacje:

    • Biegła znajomość języka angielskiego;
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego;
    • Znajomość języków SQL i T-SQL oraz umiejętność pisania skryptów;
    • Znajomość C++ lub Delphi;
    • Umiejętność analitycznego myślenia, analizy i interpretacji danych;
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie;
    • Zaangażowanie;
    • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym).

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku,
    • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych, również międzynarodowych projektach,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Pakiet ubezpieczenia na życie,
    • Kartę Multisport.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."