Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

3D Artist

T-Bull S.A.

  • Szczęśliwa 33, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

T-Bull S.A.

Szczęśliwa 33

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Modelowanie high i low-poly na podstawie konceptów,

  • Tworzenie środowisk/map 3D,

  • Rozkładanie map UV,

  • Malowanie tekstur,

  • Przygotowywanie assetów 3D na potrzeby gier na platformy stacjonarne i mobilne,

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programu Blender,

  • Modelowanie assetów na potrzeby gier,

  • Portfolio potwierdzające umiejętności,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Zmysł plastyczny,

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość silnika Unity3D,

  • Doświadczenie w branży gier,

  • Umiejętność pracy w programie Substance Painter,

  • Umiejętność rzeźbienia 3D,

  • Tworzenie prostych animacji,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet socjalny,

  • Pakiet wyżywienia (śniadania, obiady oraz eventy),

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Wyjścia integracyjne,

  • Elastyczne godziny pracy (core hours 10-16),

T-Bull S.A.

T-Bull to jeden z największych producentów gier na urządzenia mobilne w Polsce. Do dziś w produkcje wrocławskiego studia zagrało już prawie pół miliarda graczy na całym świecie. Spółka notowana jest na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 9 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: 3D Artist.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.