Oferta pracy

3D Graphic Designer – Mobile Games

RTB House

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i tworzenie grafik 2D oraz 3D dla gier mobilnych (modele postaci i przedmiotów, ekrany gier);

  • Śledzenie trendów graficznych w grach mobilnych;

  • Modelowanie i teksturowanie modeli HP/LP;

  • Projektowanie warstwy wizualnej gier (wpływ na finalny projekt);

  • Dbałość o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań;

  • Współpraca z członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu grafiki 2D oraz 3D dla gier poparte portfolio (prosimy o dołączenie portfolio do aplikacji (w formie linku lub osobnego pliku));

  • Biegła znajomość programów graficznych, na przykład: Adobe Photoshop, Illustrator, Blender, Maya, 3DS Max;

  • Doświadczenie w tworzeniu UI dla gier;

  • Kreatywność, zmysł artystyczny, wyczucie estetyki gier mobilnych;

  • Bardzo dobra znajomość rynku gier mobilnych;

  • Kreatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • Chęć rozwoju oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi do tworzenia grafik 3D i animacji (na przykład Adobe Animate);

  • Doświadczenie w pracy w środowisku Unity;

  • Doświadczenie w tworzeniu kreacji reklamowych dla gier mobilnych.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie (Deloitte - Fast 50 CE 2019 / FT - 8. najszybciej rozwijająca się firma);

  • Pracę w przyjaznej i inspirującej atmosferze bez nawyków korporacyjnych;

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Dofinansowanie do kursów językowych.

RTB House

RTB House to globalna firma dostarczająca najnowocześniejsze technologie marketingowe dla największych marek i agencji na całym świecie. Autorski mechanizm zakupu reklam jest pierwszym na świecie opartym w całości o algorytmy Deep Learning. Umożliwia reklamodawcom osiągać wyjątkowe efekty i realizować cele na każdym etapie lejka sprzedażowego.

Założoną w 2012 firmę RTB House tworzy ponad 750 specjalistów w przeszło 30 lokalizacjach na całym świecie. RTB House obsługuje ponad 2000 kampanii dla klientów z regionów EMEA, APAC i obu Ameryk.

Po pomyślnym wdrożeniu Deep Learning w 100 procentach swoich algorytmów w 2018 roku, firma RTB House kontynuowała badania w dziedzinie sztucznej inteligencji. Stworzone jako nowe jednostki, AI Marketing Lab oraz Creative Lab skupiają się na opracowywaniu i rozwoju produktów sektora martech. Rezultatem ich pracy były zaprezentowane w 2020 roku rozwiązania AI Full-Funnel Marketing Solutions oraz format Streaming Video Ads, które przenoszą komunikację marek na wyższy poziom.

Przewiń do profilu firmy