Oferta pracy

3d Motion Graphic Designer

ACTIVE.PL Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Active.pl to agencja reklamowa typu full-service, działająca od 20 lat.
Naszymi klientami są firmy i korporacje z całej Polski i Europy. Nasi specjaliści są szczególnie doceniani przez klientów korporacyjnych z branży IT.
W zakresie naszych usług znajdują się między innymi: webinary on-line, strategie, programy lojalnościowe, projektowanie graficzne, eventy, wsparcie sprzedaży oraz e-marketing.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • tworzenie animacji i montażu materiałów filmowych w programach: Adobe After Effects, Adobe Premiere Pro;
  • tworzenie animowanych bannerów reklamowych w programach: Adobe Animate, Google Web Designer;
  • tworzenie modeli 3D i ich wizualizacji w programie 3ds Max lub Blender;
  • tworzenie multimedialnych prezentacji biznesowych;
  • projektowanie materiałów drukowanych (ulotki, reklamy prasowe, katalogi, naklejki, wizytówki itp.);
  • projektowanie materiałów online (banery reklamowe, newslettery, landing pages, grafiki social media itp.);

WYMAGANIA:

  • minimum 3 lata doświadczenia popartego portfolio zawierającym projekty w w/w zakresie;
  • dobra organizacja pracy, umiejętność samokontroli;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • chęć rozwoju swoich umiejętności;
  • mile widziane doświadczenie w agencji reklamowej.

ZAPEWNIAMY:

  • stabilne zatrudnienie w agencji reklamowej działającej na rynku od 20 lat;
  • umowę o pracę na cały etat od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 w siedzibie firmy w Łodzi w trybie stacjonarnym;
  • współpracę z doświadczonym zespołem przy projektach znanych marek;
  • miłą atmosferę pracy w koleżeńskim zespole.

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy