Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
ZORTRAX SA

3D Printing Tester

ZORTRAX SAO firmie

  • Lubelska 34, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 25 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZORTRAX SA

Lubelska 34

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie profili materiałowych dla materiałów do druku w technologii UV-LCD

  • Wsparcie we wdrożeniu nowych materiałów do druku w technologii UV-LCD

  • Obsługa drukarek 3D (UV-LCD), w tym bieżące utrzymanie poprawności działania.

  • Kontrola jakości wydruków i wprowadzanie bieżących poprawek do profili materiałowych

  • Wykonywanie badań materiałów i sporządzanie raportów z przeprowadzonych badań

  • Rozwiązywanie problemów technicznych na rzecz bieżących projektów

  • Przeprowadzanie badań prototypów, nowych rozwiązań w druku 3d oraz wykonanie: raportów, sprawozdań, dokumentacji z powyższych czynności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowana Inżynieria Materiałowa, Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Elektronika oraz pokrewne)

  • Język angielski umożliwiający czytanie specyfikacji technicznych

  • Dbałość o szczegóły

  • Zdolności manualne

  • Analityczne myślenie

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • Komunikatywność i otwartość, wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze druku 3D

  • Podstawowa znajomość oprogramowania CAD

To oferujemy

  • Pracę w branży nowych technologii, w firmie o ugruntowanej pozycji w branży technologii druku 3D

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Dbanie o Twój work-life balance – elastyczne godziny pracy

  • Możliwość dołączenia do systemu sportowego OK System

  • Możliwość otrzymania zniżek na zakup paliwa

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, wraz z opcją ubezpieczenia bliskich

  • Integrację w i poza pracą

  • Nowoczesne biuro i wszelkie narzędzia niezbędne do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów

  • Inwestowanie w rozwój Twoich umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

ZORTRAX SA

Dołącz do najlepszych!

Zortrax jest uznanym na świecie producentem profesjonalnych drukarek 3D, które sprzedawane są do kilkudziesięciu krajów świata na sześciu kontynentach. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy, ponieważ Zortrax tworzony jest przez zespół profesjonalistów z bardzo wielu dziedzin, którzy każdego dnia pracują na globalny sukces marki. Obecnie w naszym biurze w Polsce pracuje prawie 120 osób. Teraz czekamy na Ciebie. Podejmij wyzwanie i dołącz do drużyny Zortraksa.

Przewiń do profilu firmy

Rekrutujemy stacjonarnie oraz zdalnie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

co to?