Oferta pracy

6-miesięczny staż w Zespole Ciągłego Doskonalenia

Adamed Pharma S.A. O firmie

  • Piłsudskiego 5, Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Adamed Pharma S.A.

Piłsudskiego 5

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne przygotowanie standardu dokumentacji działań Zespołu Ciągłego Doskonalenia tj. instrukcje przezbrojeń, jednopunktowe lekcje, katalogi produktów,

  • Nauka tworzenia dokumentację zgodną z dobrą praktyką wytwarzania (GMP),

  • Poznawanie podstaw Lean Management - 5S, SMED, KAIZEN,

  • Zdobycie praktycznej wiedzę na temat funkcjonowania firmy farmaceutycznej.

Nasze wymagania

  • Bycie studentem ostatnich lat lub absolwentem studiów technicznych,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym w mowie i piśmie,

  • Zawansowana znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

Będziesz miał okazję zrealizować własny projekt, który będzie miał realny wpływ na organizację oraz poszerzyć swoją wiedze praktyczną na temat funkcjonowania firmy farmaceutycznej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników