Popularne w serwisie

Filtruj wyniki

Miejsce pracy
    • Pokaż więcej województw
Kategorie
  • Pokaż więcej kategorii
Pracodawca
Forma zatrudnienia
  • Pokaż więcej
Poziom stanowiska
Zarobki brutto
Wymagany język
  • Pokaż więcej języków
Oferty z okresu
  • Chcę otrzymywać podobne oferty pracy na e-mail!

    starszy programista php

    Tak, chcę!

  • o firmie

    Łódź, łódzkie 20.09.2018

    Obowiązki: Udział w projekcie rozwoju systemu CRM Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami Dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami Współpraca z innymi developerami Tworzenie dokumentacji technicznej i...

  • Toruń, kujawsko-pomorskie 19.09.2018

    Główne zadania Tworzenie i rozwój aplikacji. Raportowanie wykonania zleconych zadań. Uczestnictwo w spotkaniach zespołów projektowych. Pogłębianie wiedzy i doskonalenie kwalifikacji zawodowych, w tym bieżące śledzenie powstawania nowych...

  • Warszawa, mazowieckie 18.09.2018

    Główne zadania: Rozwój nowych oraz istniejących aplikacji internetowych (w zakresie „frontendu”) w technologiach JavaScript/HTML5/CSS3 Tworzenie dokumentacji technicznej Współpraca z innymi programistami Udział w analizach i przygotowywaniu...