Oferta pracy

ABAP Consultant

NTT DATA Business Solutions sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

  • SAP HANA

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie w ABAP (programowanie obiektowe, SAP Fiori – tworzenie aplikacji i modyfikacje, wydruki w technologii Smartforms, AdobeForms)

  • Dostarczanie, dostosowywanie, projektowanie i konfigurowanie rozwiązań dla Klientów

  • Udział w spotkaniach projektowych z Klientami

  • Planowanie i zarządzanie zadaniami programistycznymi

  • Tworzenie standardów programistycznych

  • Współudział w procesie optymalizacji bieżących procesów

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych od Klientów

  • Współpraca z Konsultantami z obszaru: logistyki, sprzedaży, finansów i kontrolingu

  • Implementacja rozwiązań opartych na niestandardowych wymaganiach przy udziale konsultantów funkcjonalnych

  • Poznawanie technologii i nowych rozwiązań SAP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze informatyki (preferowane programowanie)

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze SAP ABAP (w roli programisty lub konsultanta)

  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym oraz tworzeniu i modyfikowaniu aplikacji w SAP FIORI

  • Bardzo dobra znajomość metody budowania rozszerzeń w SAP

  • Znajomość EDI, AdobeForms, Smartforms, CDS & AMDP, SAP PI/PO,

  • Bardzo dobra znajomość język angielski (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

  • Znajomość Java/Javascript będzie dodatkowym atutem i modułów SAP z jakiegokolwiek obszaru (MM, EWM, FI, SD)

  • Komunikatywność oraz umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczeń innym członkom zespołu

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • specjalista SAP
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • mieszkanie służbowe

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma benefitowa

  • nowoczesne technologie

  • program poleceń pracowiczych

  • nagrody jubileuszowe

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji

2

Rozmowa z działem HR

3

Rozmowa z Managerem

4

Decyzja o zatrudnieniu