Oferta pracy

Absolwenci na START (Internship/staż)

MAN Bus Sp. z o.o.

  • Starachowice

    Starachowice, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent

Twój zakres obowiązków

  • poznasz procesy i systemy funkcjonujące w międzynarodowej organizacji motoryzacyjnej

  • rozwiniesz umiejętności językowe

  • zdobędziesz doświadczenie zawodowe związane z kierunkiem studiów

  • będziesz miał możliwość pracy w projektach

  • poznasz ciekawych i zaangażowanych ludzi

  • będziesz miał możliwość pracy w wielokulturowym środowisku

Nasze wymagania

  • ukończona uczelnia wyższa (bądź ostatni rok studiów) o specjalności: elektryka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn, automatyka, inżynieria - produkcji, jakość, logistyka, zarządzanie

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - warunek konieczny

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • komunikatywność, samodzielność, otwarcie na nowe wyzwania, orientacja na cel i umiejętność pracy w zespole

  • chęć do nauki, rozwoju i współpracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na okres 2 lat)

  • doświadczenie w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej

  • możliwość pogłębiania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności

  • szkolenia i programy rozwojowe

  • możliwość realizacji międzynarodowych projektów

  • dofinansowanie do nauki języka obcego

  • prywatną opiekę medyczną oraz atrakcyjny pakiet benefitów

Grupa MAN należy do wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora zintegrowanych rozwiązań transportowych. W roku 2015 jej obroty przekroczyły 13,7 miliardów euro. Firma MAN oferuje pojazdy ciężarowe, autobusy, silniki wysokoprężne, turbiny oraz napędy specjalne. Firma zajmuje wiodące pozycje na rynku we wszystkich obszarach swej działalności biznesowej.

Przewiń do profilu firmy