Ta oferta pracy jest nieaktualna od 264 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Absolwent kierunków finansowych / księgowych ze znajomością języka niemieckiego lub francuskiego

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

    Absolwenci kierunków finansowo-księgowych ze znajomścią języków: francuski lub niemiecki
    Miasto: Kraków
    KR/WAW/ŁD/MJ/FA

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale zobowiązań lub należności (P2P / O2C)
    • Odpowiadanie na zapytania klientów dotyczące procesów finansowych
    • Wsparcie procesów finansowo-księgowych
    • Kontrola poprawności transakcji finansowych
    • Przygotowywanie raportów finansowych
    • Dbałość o najwyższą jakość procesów biznesowych
    • Współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
    • Chęć rozwoju oraz doskonalenia zawodowego w obszarze finansowym,
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Znajomość pakietu MS Office

    Nasz Klient oferuje:

    • Ciekawe możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjny pakiet benefitów
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Dobrą atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.