Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Absolwent Prawa - Student Prawa

PCWO O firmie

PCWO

Świętego Leonarda 7

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie radców prawnych i adwokatów w zakresie prowadzonych spraw sądowych,

  • sporządzanie projektów pism w postępowaniu przedsądowym oraz sądowym,

  • zapewnienie obiegu dokumentów oraz archiwizacji danych,

  • analizowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do skierowania sprawy na drogę sądową oraz jej dalsze prowadzenie,

  • kontakt z towarzystwami ubezpieczeń oraz sądami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: absolwenci prawa; studenci III-V roku prawa

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego oraz procedury cywilnej,

  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Word i Excel

  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii lub w instytucji bankowej,

  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • zdolność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie,

  • pełne wdrożenie i wsparcie na stanowisku pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podwyższanie kwalifikacji,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

PCWO

Kancelaria Prawna PCWO prężnie działająca na rynku odszkodowań oraz ubezpieczeń na życie z UFK, w związku z dynamicznym rozwojem stawia na rozwój kadry pracowniczej.

Przewiń do profilu firmy