Oferta pracy

Absolwent w Roche (Foundation Medicine)

Roche Polska Sp. z o.o.

  • Domaniewska 39B, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 39B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie administracyjne serwisu Foundation Medicine w bieżących aktywnościach

  • Wsparcie klientów przy realizacji zamówień

  • Pomoc w przygotowywaniu lub weryfikacji dokumentów raportów

  • Udział w spotkaniach i projektach prowadzonych przez Zespół

Nasze wymagania

  • Dyplom ukończenia studiów biologicznych lub pokrewnych, medycznych lub psychologicznych

  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office / Google Workspace

  • Zdolności logistyczne oraz komunikatywność

  • Chęć zdobywania wiedzy w obszarze Medycyny Spersonalizowanej

  • Poczucie humoru

To oferujemy

  • Wynagrodzenie miesięczne 5000 PLN brutto oraz bogaty pakiet benefitów

  • Umowę o pracę na 12 miesięcy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze Medycyny Personalizowanej

  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych szkoleniach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Roche Polska jest liderem wśród firm zajmujących się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia. Każdego dnia wspomagamy lekarzy w ich codziennej walce o zdrowie i życie pacjentów, współpracujemy również ze środowiskami akademickimi i medycznymi.

Międzynarodowy Dział Badań Klinicznych Roche Polska odgrywa istotną rolę w działalności badawczo-rozwojowej Grupy Roche. Dział odpowiedzialny jest za wszystkie typy projektów badawczych, w tym służące rejestracji nowych produktów leczniczych. Roche Polska pracuje również nad upowszechnianiem najlepszych praktyk w badaniach klinicznych poprzez zaangażowanie w działania Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA.

Badania kliniczne prowadzimy w zespole międzynarodowym, pracującym w 3 lokalizacjach (Warszawa, Praga, Budapeszt), z regionalną centralą zlokalizowaną w Warszawie. Tworzymy środowisko otwarte na innowacje, eksperymentowanie, w którym potrzeby pacjentów stawiane są na pierwszym miejscu. Jesteśmy zespołem, który jako jeden z pierwszych w branży farmaceutycznej i w obszarze badań klinicznych wprowadza zwinne metodyki zarządzania (ang. agile). Wierzymy w siłę samoorganizującego się zespołu, umocowanego do podejmowania decyzji i skoncentrowanego na tworzeniu realnej wartości. A to wszystko w przyjaznej, wspierającej atmosferze współpracy.

Przewiń do profilu firmy