Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1225 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Absolwent ze znajomością języka francuskiego

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Absolwenci ze znajomością języka francuskiego
    Location: Kraków
    Ref No: AFR/02/2015

    Zakres obowiązków:

    • Dostarczanie wysokiej jakości serwisu świadczonego dla klienta francuskojęzycznego zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
    • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Business Partnerem,
    • Praca biurowa na różnorodnych systemach bankowych (back office) lub telefoniczna obsługa klienta,
    • Wsparcie Team Leaderów w codziennej pracy,
    • Realizacja celów zespołowych.

    Wymagania:

    • Znajomość języka francuskiego na różnych poziomach (A2-C2),
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Dyspozycyjność – praca na pełny etat,
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
    • Elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Precyzyjność w wykonywaniu pracy,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.

    Oferujemy:

    • Stabilną i ciekawą pracę w profesjonalnym zespole,
    • Interesującą ścieżkę kariery w międzynarodowej organizacji,
    • Wykonywanie obowiązków w podstawowym systemie czasu pracy, ale również możliwość pracy zmianowej,
    • Kompleksowe szkolenia wstępne,
    • Codzienny kontakt w j. francuskim oraz rozwój słownictwa w obszarze biznesowym,
    • Przejrzysty zakres obowiązków,
    • Atrakcyjny pakiet benefitów.

    You'll achieve more when you join HSBC.

    All current positions are available on: www.hsbcservicedelivery.com

    To apply for this position please send your curriculum vitae in English including reference number, using "Apply now" button below.

    We thank all interested candidates for their applications. We reserve the right to contact only selected candidates. Only those applications that include the candidate's consent to process personal data by HSBC Service Delivery (Polska) Sp. z o.o., in accordance with the Data Protection Act as of 29 August 1997 (Journal of Acts of 2002, No 101, pos. 926 with later amendments) will be considered.