Prosimy o umieszczenie w CV następujących zgód: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji w Epcido Sp. z o.o. i firmach powiązanych”. „Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Epcido Sp. z o.o. i firmy powiązane”. „Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego wizerunku zamieszczonego w CV w bieżącym procesie rekrutacyjnym oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Epcido Sp. z o.o. i firmy powiązane”. Więcej informacji na temat Epcido i jej profilu biznesowego można znaleźć na stronie www.epcido.com.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Accommodation and travel support

Epcido Sp. z o.o.O firmie

  • Żabi Kruk 16, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 08 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Epcido Sp. z o.o.

Żabi Kruk 16

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie zakwaterowań i podróży pracowników na projekty montażowe na całym świecie – cały proces rezerwacji i płatności (noclegi, loty, bilety, wynajem aut i inne formalności)

  • koordynacja podróży dla nowych i istniejących projektów (nowe wyjazdy, a także urlopy, rotacje pracowników)

  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do podróży pracowników

  • analiza cen zakwaterowań i kosztów podróży dla pracowników

  • udzielanie pracownikom informacji dot. przejazdów, przelotów i całej podróży

  • inne prace biurowo-administracyjne dzielone z pozostałymi pracownikami

Podział czasu pracy
65%

rezerwacje zakwaterowań, aut, lotów, promów

20%

przekazywanie pracownikom informacji dot. podróży

15%

pomoc w organizacji dokumentów i inne prace administracyje

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny!)

  • doświadczenie w zakresie organizowania zakwaterowania, przelotów, promów dla pracowników lub dla grup

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • punktualność, odpowiedzialność, elastyczność, sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • proaktywna postawa, nastawiona na poszukiwanie rozwiązań

To oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w pracy

  • pracę w międzynarodowym środowisku i komunikację w j. angielskim na co dzień

  • benefity: prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie karty Multisport

  • stabilne godziny pracy 8:00-16:00 w naszym biurze w Gdańsku (Ul. Żabi Kruk 16)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Skandynawsko-Polska firma Epcido Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem przemysłowych instalacji elektrycznych i mechanicznych na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy