Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account & Business Development Manager – Poland

ElkayO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • ustalanie i realizowanie budżetu

  • praca nad wzrostem sprzedaży i zapewnieniem zysku firmy na określonym poziomie

  • współpraca z Dyrektorem Generalnym w celu zidentyfikowania i pozyskiwania nowych klientów (hurtowników i dystrybutorów energii elektrycznej) oraz budowania i utrzymywania wzajemnych relacji

  • efektywne zarządzanie cenami/marżami produktów

  • bliska współpraca z zespołem w Polsce i Wielkiej Brytanii

  • realizacja strategii promocyjnej przy współpracy z Działem Marketingu

Nasze wymagania

  • posiada biegłą znajomość języka angielskiego

  • może pochwalić się doświadczeniem w obsłudze klientów hurtowych

  • potrafi opracować strategię sprzedaży wraz z budżetowaniem dla określonych produktów i projektów

  • posiada kontakty handlowe na szczeblu krajowym

  • doskonale czuje się w bezpośredniej rozmowie z klientem, a sztuka negocjacji nie ma przed nią tajemnic

  • ze swobodą obsługuje komputer

  • jest zorganizowana i skoncentrowana na osiąganiu wyznaczonych celów

  • Account & Business Development Manager będzie podlegać Dyrektorowi Generalnemu Elkay w Wielkiej Brytanii, ale będzie go wiązać ścisła współpraca z zespołami Brookvent w Polsce i Rosji.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z premią uzależnioną od wyników

  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

  • obiecującą ścieżkę kariery w międzynarodowej organizacji

Elkay

Kim jesteśmy?

Firma ELKAY odnosząca sukcesy w branży elektrycznej w Wielkiej Brytanii i Irlandii stawia na rozwój swojej działalności na nowych rynkach Europy Centralnej i Wschodniej. W związku z powyższym, poszukuje osoby, która wspierana przez obecny zespół specjalistów z Grupy Kapitałowej, otworzy nowe kierunki sprzedaży naszych produktów. Zakres produktowy obejmuje między innymi czujniki ruchu, timery, włączniki automatyczne oraz inne urządzenia niezbędne w nowoczesnym budownictwie.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z oczekiwaniami finansowymi.