Oferta pracy

Account & Business Development

ElkayO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Kim jesteśmy?

Firma ELKAY odnosząca sukcesy w branży elektrycznej w Wielkiej Brytanii i Irlandii stawia na rozwój swojej działalności na nowych rynkach Europy Centralnej i Wschodniej. W związku z powyższym, poszukuje osoby, która wspierana przez obecny zespół specjalistów z Grupy Kapitałowej, otworzy nowe kierunki sprzedaży naszych produktów. Zakres produktowy obejmuje między innymi czujniki ruchu, timery, włączniki automatyczne oraz inne urządzenia niezbędne w nowoczesnym budownictwie.

Account & Business Development Manager

Poszukujemy osoby dynamicznej i przedsiębiorczej, która:

  • posiada biegłą znajomość języka angielskiego
  • może pochwalić się doświadczeniem w obsłudze klientów hurtowych
  • potrafi opracować strategię sprzedaży wraz z budżetowaniem dla określonych produktów i projektów
  • posiada kontakty handlowe na szczeblu krajowym
  • doskonale czuje się w bezpośredniej rozmowie z klientem, a sztuka negocjacji nie ma przed nią tajemnic
  • ze swobodą obsługuje komputer
  • jest zorganizowana i skoncentrowana na osiąganiu wyznaczonych celów

Account & Business Development Manager będzie podlegać Dyrektorowi Generalnemu Elkay w Wielkiej Brytanii, ale będzie go wiązać ścisła współpraca z zespołami Brookvent w Polsce i Rosji.

Zadania:

  • ustalanie i realizowanie budżetu
  • praca nad wzrostem sprzedaży i zapewnieniem zysku firmy na określonym poziomie
  • współpraca z Dyrektorem Generalnym w celu zidentyfikowania i pozyskiwania nowych klientów (hurtowników i dystrybutorów energii elektrycznej) oraz budowania i utrzymywania wzajemnych relacji
  • efektywne zarządzanie cenami/marżami produktów
  • bliska współpraca z zespołem w Polsce i Wielkiej Brytanii
  • realizacja strategii promocyjnej przy współpracy z Działem Marketingu

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z premią uzależnioną od wyników
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • obiecującą ścieżkę kariery w międzynarodowej organizacji

Miejsce pracy:

Wrocław

Zapraszamy do wysyłania CV wraz z wymaganiami finansowymi klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest BROOKVENT polska Sp. z o.o. z siedzibą w Obornikach Śląskich, 55-120 Oborniki Śląskie, ul. Kościuszki 14 - 16.

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane dla potrzeb postępowania rekrutacyjnego na

podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe będą przechowywane przez okres postępowania rekrutacyjnego i nie dłużej niż 30 dni od dnia jego zakończenia lub do chwili wycofania zgody na przetwarzanie.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych

osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnemu podmiotowi zewnętrznemu.

Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w takim zakresie, w jakim wynika to z

obowiązujących przepisów prawnych. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy