Oferta pracy

Account Coordinator

Hitachi Capital Polska sp. z o.o.O firmie

  • Franciszka Klimczaka 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Hitachi Capital Polska sp. z o.o.

Franciszka Klimczaka 1

Warszawa

Chcesz pracować w innowacyjnej firmie, która oferuje możliwość rozwoju zawodowego? Masz już doświadczenie w pracy z klientem i czujesz, że jest to Twoje powołanie? Jeśli lubisz kontakt z ludźmi oraz interesujesz się branżą automotive, ta praca jest dla Ciebie. Hitachi Capital to szereg możliwości rozwoju, dobra atmosfera oraz dbałość o samopoczucie pracownika. Z naszą firmą nie tylko podniesiesz swoje kwalifikacje poprzez szkolenia i wiedzę zdobytą w praktyce, ale i staniesz się częścią zespołu jednego z największych liderów wynajmu długoterminowego. Należymy do koncernu Hitachi Ltd, znajdującego się na liście największych i najbardziej szanowanych grup przemysłowych na świecie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Przygotowywanie ofert oraz kalkulacji dla obecnych klientów;
  • Zarządzanie kontraktami Klienta wspólnie z Business Managerem (BM);
  • Koordynowanie reklamacji i wniosków;
  • Realizacja strategii sprzedaży i planu rozwoju wspólnie z BM;
  • Analiza i doradztwo na podstawie raportów flotowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z klientem;
  • Doświadczenie w obsłudze produktów dla LCV/HCV;
  • Ukończone studia wyższe z kierunków powiązanych z zarządzaniem;
  • Zainteresowanie branżą automotive;
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie oraz szkolenia;
  • Zajęcia z j. angielskiego;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podniesienia kwalifikacji;
  • Nowoczesne biuro w Royal Wilanów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy