Oferta pracy
Nr ref.: 20/21

Account Director

Gutenberg Networks Warszawa Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem obsługującym klientów retailowych

  • codzienna operacyjna współpraca z klientem i wdrażanie wspólnie wypracowanej strategii

  • odpowiedzialność za budżet: przygotowanie i negocjowanie kosztorysów, kontrola i optymalizacja kosztów

  • nadzór merytoryczny i kontrola jakości oraz rentowności realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy w agencji reklamowej

  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • doświadczenie w realizacji kampanii 360°

  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem oraz współpracownikami – na wszystkich szczeblach organizacji

  • umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie

  • zdolności analityczne, umiejętność myślenia strategicznego

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne, prezentacyjne i negocjacyjne

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz zaplecze socjalne

  • kluczową rolę w budowaniu biznesu i relacji z klientem

  • pracę w zgranym zespole o różnorodnych kompetencjach

  • dostęp do najnowszych technologii, narzędzi elearningowych i wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej struktury

  • możliwość pracy zdalnej w okresie pandemii, a po jej wygaśnięciu w modelu hybrydowym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

Gutenberg Warszawa jest należącą do Grupy DDB agencją reklamową specjalizującą się w komunikacji retail i etail marketingowej. Współpracuje z takimi markami jak mi.in.: Biedronka, Castorama, McDonald’s, MediaMarkt, Porsche, Super-Pharm.

Przewiń do profilu firmy