Oferta pracy

Account Executive (BTL)

Plej Sp. z o.o.O firmie

  • Sielecka 35, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Plej Sp. z o.o.

Sielecka 35

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie account managera w jego codziennych obowiązkach,

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem i zespołem agencyjnym,

  • współprowadzenie projektów i kampanii BTL,

  • współpraca z innymi działami i osobami w agencji (m.in. kreacja, DTP),

  • monitorowanie i analiza rynku BTL, zwłaszcza w zakresie rynków obsługiwanego Klienta,

  • przygotowywanie i przedstawianie prezentacji ofertowych i koncepcyjnych.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w agencji lub dziale marketingu na podobnym stanowisku,

  • swobodne poruszanie się w zagadnieniach z zakresu komunikacji BTL,

  • doświadczenie w pracy z grafikiem/kreacją i DTPem,

  • umiejętność organizowania pracy swojej i innych,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie dobrym,

  • otwartość na ludzi, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji 😊

To oferujemy

  • Trafisz do działu Client Service w stabilnej, lokalnej agencji komunikacji full service.

  • Elastycznie podchodzimy do HO, pracujemy i pracować będziemy w modelu hybrydowym.

  • Dużo się u nas nauczysz, będziesz pracować przy projektach dla dużego, międzynarodowego klienta.

  • Oferujemy m.in. w pełni finansowane przez firmę zajęcia z języka angielskiego, szkolenia specjalistyczne, managerskie, udział w konferencjach branżowych.

  • Doskonała lokalizacja - mamy całkowicie nowe, wygodne biuro tuż przy Łazienkach Królewskich.

  • A to wszystko w świetnej atmosferze – i mamy na to dowody! 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zajęcia z języka angielskiego za free

Od lat robimy wszystko, by móc o sobie powiedzieć: BRAND EXPERIENCE AGENCY. I choć nieustannie rozwijamy się i zmieniamy, ta dewiza przyświeca nam od zawsze.

Jesteśmy agencją, która oferuje pełen zakres usług marketingu zintegrowanego. Nie dzielimy myślenia na digitalowe, ATL-owe, BTL-owe i eventowe. Stawiamy na całościowe i szerokie podejście do briefów oraz tworzonych kampanii. A przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia.

W naszej agencji najważniejsi są ludzie. Ci, dla których pracujemy, i ci, z którymi pracujemy. Budujemy relacje oparte na wzajemnej otwartości, szczerości i obustronnym zaufaniu. Wierzymy w partnerską współpracę z jasnymi i prostymi zasadami.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Szukamy Account Executive’a z doświadczeniem w prowadzeniu projektów BTL. Jesteś zorganizowany, uporządkowany, sumienny? Podejmujesz samodzielne decyzje? Szybko reagujesz i niestraszne są dla Ciebie humory kreacji? Jeśli tak, to praca jest dla Ciebie!