Oferta pracy

Account Executive (Digital)

Grey PolandO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klientów agencji

  • Prowadzenie ciekawych projektów i kampanii reklamowych

  • Koordynowanie pracy kreacji

  • Dbanie o jakościową i terminową realizację zadań

  • Przygotowywanie raportów

  • Utrzymywanie świetnej atmosfery współpracy z klientami agencji i w zespole

Nasze wymagania

Chcesz pracować w międzynarodowej agencji, dla najbardziej rozpoznawalnych marek, prowadzących swoje działania w wielu krajach, rozwijać się, pracować w kreatywnym i nowoczesnym środowisku, w świetnym Zespole, a przy okazji:

• Masz min 1 rok doświadczenia w pracy w dziale Client Service dla obszaru digital (w domu mediowym / agencji reklamowej / wydawcy),

• Interesujesz się tym, co dzieje się w marketingu digitalowym, żyjesz nowościami z Social Mediów,

• Masz doświadczenie w tworzeniu kampanii digitalowych,

• Umiesz i lubisz pracować z ludźmi,

• We współpracy nastawiony jesteś na szukanie rozwiązań,

• Posługujesz się językiem angielskim co najmniej na komunikatywnym poziomie.