Oferta pracy

Account Executive Digital

Grey Poland

  • Prosta 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grey Poland

Prosta 51

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klientów agencji

  • Prowadzenie ciekawych projektów i kampanii reklamowych

  • Koordynowanie pracy kreacji

  • Dbanie o jakościową i terminową realizację zadań

  • Przygotowywanie raportów

  • Utrzymywanie świetnej atmosfery współpracy z klientami agencji i w zespole

Nasze wymagania

Jeśli chcesz pracować w międzynarodowej agencji, dla najbardziej rozpoznawalnych marek, prowadzących swoje działania w wielu krajach, rozwijać się, pracować w kreatywnym i nowoczesnym środowisku, w świetnym Zespole, a przy okazji:

• Masz min 1 rok doświadczenia w pracy w dziale Client Service dla obszaru digital (w agencji reklamowej / domu mediowym / wydawcy)

• Interesujesz się tym, co dzieje się w marketingu digitalowym, żyjesz nowościami z Social Mediów

• Masz doświadczenie w tworzeniu kampanii digitalowych

• Umiesz i lubisz pracować z ludźmi

• We współpracy nastawiony jesteś na szukanie rozwiązań

• Posługujesz się językiem angielskim na bardzo dobrym poziomie

To czekamy na Ciebie.

To oferujemy

  • Stanowisko w motywującej i przyjacielskiej atmosferze

  • Pracę dla jednej z największych marek na świecie,

  • Umowa o pracę

  • Rozwój osobisty

  • Możliwość pracy zdalnej