Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Executive (Field i Trade Marketing)

4MAT SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 27 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i koordynacja projektów z zakresu field i trade marketingu;

  • współtworzenie, nadzór i koordynacja ogólnopolskich badań mystery shopper, akcji promocyjnych i merchandisingowych;

  • opracowywanie materiałów reklamowych wymagających niestandardowej produkcji;

  • kontrola realizacji zleceń (dobór materiałów, akceptacja/modyfikacja prototypów i egzekucja);

  • udział w spotkaniach kreatywnych;

  • tworzenie prezentacji, kosztorysów i harmonogramów;

  • stały kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami;

  • nawiązywanie współpracy z podwykonawcami w prowadzonych projektach;

  • sporządzanie raportów z efektów prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, duże chęci rozwoju;

  • biegła znajomość zagadnień związanych z field i trade marketingiem (badania rynkowe, akcje promocyjne, merchandising, produkcja POS);

  • biegła znajomość programów pakietu MS Office;

  • dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, wysoka kultura osobista;

  • dobra organizacja pracy własnej, efektywność w działaniu;

  • umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie, terminowość i systematyczność przy wykonywaniu zadań;

  • kreatywność w wypracowaniu rozwiązań, łatwość redagowania informacji, zmysł estetyczny;

  • umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu;

  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji biznesowych;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • miłą atmosferę w zgranym zespole;

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności oraz zakresu obowiązków;

  • poza wynagrodzeniem zasadniczym system premiowy;

  • możliwości udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zgodnie z zakresem pracy;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • dogodną lokalizację Warszawa – Centrum.

Formacja marketingowa od ponad 21 lat specjalizująca się w działaniach z zakresu field i trade marketingu w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje rzetelnej i kreatywnej osoby do biura w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Wymagane dokumenty

  • CV;

  • list motywacyjny.