Account Executive /Junior Digital Project Manager

GOLDENSUBMARINEO firmie

  • Szelągowska 18, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 08 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GOLDENSUBMARINE

Szelągowska 18

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Account Managerów w realizacji bieżących projektów

  • Realizacja zleconych prac w terminach określonych w harmonogramach projektów

  • Koordynacja produkcji kampanii digitalowych

  • Koordynacja i zarządzanie zespołami projektowymi dla małych i średnich kampanii digitalowych

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej lub digitalowej

  • Znajomość formatów reklamy internetowej i pracy z media-planem

  • Umiejętność pracy na posting planach dla Facebooka i Instagrama

  • Dobra organizacja własna

  • Znajomość e-commerce będzie dodatkowym autem

To oferujemy

  • Jasną ścieżkę kariery

  • Niepowtarzalną i partnerską atmosferę

  • Współpracę miedzy innymi z markami: ING Bank Śląski, Grupa Żywiec, NIVEA Polska, Volkswagen Group Polska

  • Pakiet opieki medycznej VIP z możliwością objęcia opieką całej rodziny

  • Kartę Multisport

  • Bezpłatną naukę języka angielskiego

  • Refundację kosztów związanych z uzyskaniem certyfikatu DIMAQ

  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach i eventach branżowych

  • Budżety szkoleniowe dopasowane do Twojego stanowiska

  • Owocową środę, piłkarzyki i PlayStation

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu