Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account executive

SPACE CAT INDUSTRIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

umowa zlecenie
3 5005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 5005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Cześć 🤘

  • Space Cat stawia czoła coraz ambitniejszym wyzwaniom - od momentu naszego startu zaliczyliśmy między innymi założenie wiodącej sieci TikTokowych talentów (która ciągle rośnie!), pierwszą kampanię zagraniczną oraz kilkadziesiąt równie udanych współprac w Polsce! Rozwijamy się tak szybko, że aż ciężko określić, gdzie dokładnie będziemy za 6 miesięcy, na koniec roku i za rok. Wiemy natomiast jedno - rosnąca firma potrzebuje coraz większego teamu najbardziej ogarniętych osób pod słońcem.

  • No i my dokładnie w tej sprawie!

  • Space Cat Industries to agencja specjalizująca się w komunikacji z Pokoleniem Z na TikToku. Jeśli wiesz, o jakiej aplikacji mowa i dostrzegasz jej potencjał, to oznacza że jesteś się w dobrym miejscu. Pracując z nami, działasz w samym środku akcji: wydarzeń, które od jakiegoś czasu trwale zmieniają krajobraz rynku marketingowego w Polsce, a to między innymi zasługa Space Cata! Każdego dnia coraz więcej marek budzi się z jedną, zasadniczą myślą: “dlaczego nas jeszcze nie ma na TikToku?“. Jest to nowa platforma, którą nie każdy rozumie - a my mamy wyjątkowe szczęście zaliczać się do tych, którzy TikToka ogarniają, rozumieją i pomagają markom również go zrozumieć.

  • KOGO SZUKAMY?

  • Account executive - do obsługi projektów, kontaktu z influencerami, przygotowania ofert, researchu, rozwoju biznesu i wsparcia teamu - to wszystko zdalnie.

Nasze wymagania

  • Wyjątkowej organizacji pracy oraz umiejętności zarządzania czasem i zasobami

  • Ukończenia studiów licencjackich lub magisterskich z bardzo dobrym wynikiem

  • Umiejętności szybkiego uczenia się, ogromnej chęci rozwoju oraz otwartości na nowe wyzwania

  • 1-2 lata doświadczenia, w tym pierwsze sukcesy zawodowe za pasem

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office i G-suite

  • 100% zaangażowania, sumienności i pracowitości - it’s not 9-5

  • Bardzo dobrej komunikacji w języku polskim i angielskim - w mowie i piśmie; dobrze współpracujesz z innymi, potrafisz szybko i klarownie pisać oraz jasno argumentować

  • Szczerego zainteresowania i zgłębiania wiedzy o digital marketingu, influencer marketingu i nowych mediów

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy zdalnej

To oferujemy

  • Praktyczne budowanie i skalowanie projektów w nowych mediach - nowatorskie projekty, najnowsze trendy, znane marki oraz duży zakres odpowiedzialności

  • Mały zwinny team i płaską hierarchię

  • Codziennie coś nowego - świat nowych mediów zmienia się ekstremalnie szybko - lubimy się uczyć, cieszy nas szybkie tempo i widzimy w tym zaletę

  • Pracę ramię w ramię z największymi influencerami - efekty Waszych wspólnych projektów docierać będą do milionów

  • Możliwość pracy w pełni zdalnej, z dowolnego miejsca w naszej strefie czasowej z szybkim internetem

  • Dynamiczne możliwości awansu zawodowego i budowania własnego teamu w szybko rozwijającej się organizacji

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

SPACE CAT INDUSTRIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mamy po naszej stronie kilka pokaźnych argumentów:

• Space Cat Network - wiodącą sieć polskich talentów na TikToku i Instagramie, zrzeszającą najbardziej zasięgowych twórców i idoli Pokolenia Z

• Współprace z takimi firmami, jak Disney, New Balance, Plush, Pepsi, Decathlon, Reebok, Levi’s, Empik

• Ale przede wszystkim: młody zespół - zbiór ambitnych indywidualistów, którzy zebrani do kupy w jednym miejscu potrafią stworzyć najbardziej kreatywne, nieszablonowe rozwiązania i przekonać klienta, że to właśnie Space Cat wie, jak zdobyć sympatię użytkowników TikToka! A wszystko to w płaskiej hierarchii, nieformalnej atmosferze i z dużą ilością humoru.

No dobra, naściemnialiśmy w jednym miejscu - nie pracujemy zebrani do kupy. Jak na rok 2021 przystało, możesz działać z nami z dowolnego miejsca w naszej strefie czasowej z szybkim internetem. Oprócz tego - cytując klasyka: “Tak było, nie zmyślam”!

Przewiń do profilu firmy

NEXT STEPS?

W wiadomości do pracodawcy koniecznie napisz kilka słów o sobie i dlaczego chcesz dołączyć do Space Cat Industries.

Deadline: do momentu podpisania umowy z najlepszymi kandydatami | Start: czerwiec 2021