Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Executive

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-09-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja reklamowa NEKK specjalizująca się w realizacji projektów dla rynku farmaceutycznego poszukuje do współpracy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań
    SOK/09/P

    Zadania

    • realizacja projektów dla kluczowych klientów,
    • koordynacja prowadzonych projektów i odpowiedzialność za ich jakość i finalny efekt,
    • zarządzanie budżetami prowadzonych projektów - monitorowanie, optymalizację kosztów, rozliczanie,
    • rozwijanie współpracy z obecnymi klientami,
    • przygotowywanie i prezentowanie ofert przetargowych,
    • tworzenie podstawowej dokumentacji projektowej – kosztorys, harmonogram itp.,
    • koordynacja i bieżące monitorowanie postępu prac wewnątrz agencji.

    Oczekujemy

    • min. 2 letnie doświadczenia pracy w agencji reklamowej (wiedza z rynku farmaceutycznego będzie dodatkowym atutem),
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem ppt, xls,
    • umiejętności skutecznej komunikacji,
    • wielozadaniowości oraz umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu (umiejętność pracy na harmonogramach),
    • dokładności i sumienności w realizacji powierzonych zadań,
    • samodzielności w realizowaniu powierzonych zadań i umiejętności szybkiego uczenia się.

    Oferujemy

    • pracę w dużej agencji reklamowej, będącej częścią Grupy Neuca,
    • możliwość zdobycia nowych kompetencji i bogatego doświadczenia na rynku farmaceutycznym,
    • ścieżkę rozwoju nie tylko w ramach agencji reklamowej, ale całej grupy NEUCA,
    • możliwość skorzystania z pakietu benefitów:
      • ZDROWIE (opieka zdrowotna, karta sportowa),
      • BEZPIECZEŃSTWO (ubezpieczenie na życie, zniżki na ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia komunikacyjne, bezpłatne porady prawne),
      • FINANSE (rabaty w e-sklepie, pożyczki mieszkaniowe, zapomogi),
      • RODZINA (program My Mamy: dofinansowanie do opieki nad dzieckiem, dofinansowanie do wyprawki z tytułu urodzenia dziecka, płatny dzień wolny na urodziny dziecka do ukończenia 12 roku życia, wyprawki szkolne, świadczenia na święta, paczki na święta).