Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Account Executive

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-09-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czy wiesz, że…

    W agencji reklamowej da się nie siedzieć po godzinach?

    Jeśli chcesz rozwijać się w branży reklamowej, ale wolisz uniknąć korporacyjnej atmosfery, aplikuj do nas na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Twoje zadania:

    • Przygotowywanie koncepcji, scenariuszy oraz mechanizmów kampanii promocyjnych
    • Koordynacja prowadzonych projektów w tym tworzenie dokumentacji projektowej typu harmonogram, kosztorys
    • Koordynacja prac projektowych, współpraca z działem kreacji i produkcji oraz monitorowanie postępu prac wewnątrz agencji
    • Zarządzanie budżetami prowadzonych projektów – monitorowanie, optymalizacja kosztów, rentowność
    • Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami oraz aktywny udział w procesach przetargowych.

    Zatem, jeśli…:

    • Trzymasz w szufladzie dyplom ukończenia studiów;
    • Opanowałeś język Szekspira;
    • Masz minimum roczne doświadczenie w pracy w agencji reklamowej;
    • Lubisz ludzi i nawiązujesz z nimi świetne relacje;
    • Potrafisz organizować swoją pracę i działać pod presją czasu;
    • Biegle obsługujesz produkty Billa Gates’a;
    • Przypadkiem znasz systemy do obsługi programów lojalnościowych,

    …to oferujemy Tobie:

    • Pracę w świetnie zgranym zespole, w stabilnej i rozwijającej się firmie;
    • Ciekawą pracę przy kampaniach dla różnorodnych klientów;
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Przyjazną, luźną atmosferę;
    • Bogaty pakiet socjalny i motywacyjny.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z umieszczoną klauzulą:

    Oświadczam, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2281, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez administratora danych osobowych PMT MARKETING SYSTEM sp. z o.o. sp. k. oraz Lookad Sp. z o.o. Sp.k. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, w celach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.

    bottom