Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Account Executive/Senior Account Executive

Nairobia Sp. z o.o.O firmie

  • Marconich 11, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Nairobia Sp. z o.o.

Marconich 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie projektów reklamowych dla naszych klientów, z wykorzystaniem narzędzi marketingu zintegrowanego, m.in. BTL, digital.

  • Kontakt z klientem, identyfikacja jego potrzeb i oczekiwań.

  • Przygotowywanie ofert i kosztorysów.

  • Nadzór i koordynacja działań podwykonawców.

  • Bieżąca współpraca z zespołem obsługi klienta oraz kreacją.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1,5 roku doświadczenia w obsłudze klienta w agencji reklamowej (POS-y, outdoor, digital, etc.).

  • Umiejętność koordynacji działań w ramach agencji reklamowej.

  • Sprawne zarządzanie czasem własnym.

  • Umiejętność skutecznej komunikacji.

  • Znajomość branży reklamowej/marketingowej i chęci do pogłębiania wiedzy w tym zakresie.

  • Angielski mile widziany.

  • Pozytywna energia.

To oferujemy

  • Koordynacja działań marketingowych dla międzynarodowych marek

  • Rozwój zawodowy przy pracach na projektach 360 st., w których łączymy działania DIGITAL, ATL, BTL

  • Aktywne uczestnictwo w przetargach

  • Swobodę w działaniach, genius hour, strukturę otwartą na ciekawe i innowacyjne rozwiązania

Jesteśmy Agencją Marketingu Zintegrowanego. Stawiamy na współpracę z największymi markami na rynku, dzięki czemu możemy realizować duże i złożone projekty marketingowe. W Agencji największą wartością są ludzie, dlatego stawiamy na stały ich rozwój, a osoby chcące robić coś więcej mają możliwość realizacji swoich projektów.

Przewiń do profilu firmy