Do CV nie zapomnij dopisać następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
"ONEMULTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Account Executive Tech PR

"ONEMULTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 19 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej w jednym lub kilku wymienionych na początku obszarach tematycznych

  • Współpraca z klientami (https://www.onemulti.pl/) - pracujemy między innymi dla jednego z największych producentów smartfonów i urządzeń mobilnych, także dla hurtowego operatora światłowodowego internetu oraz klientów z zakresu nowoczesnej motoryzacji, w tym elektromobilności

  • Kontakty z mediami

  • Tworzenie tekstów informacji prasowych, wywiadów, wypowiedzi, raportów, prezentacji

  • Współpraca z zespołem analitycznym InsightOut Lab (https://insightoutlab.com/) należącym do OneMulti

Nasze wymagania

  • Naprawdę interesują Cię wymienione obszary tematyczne i uwielbiasz dowiadywać się każdego dnia więcej na temat smartfonów, urządzeń mobilnych oraz innych rodzajów technologii

  • Masz minimum 1-2 lata doświadczenia w pracy w obszarze komunikacji, w wymienionych obszarach i co najmniej 1 rok na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • Umiesz realizować wiele zadań symultanicznie

  • Potrafisz prowadzić efektywny research, analizować i wyciągać wnioski

  • Potrafisz planować zadania i zabierasz się od razu do ich realizacji

  • Znasz i współpracujesz z dziennikarzami

  • Tworzysz angażujące teksty – zarówno krótkie, jak i te dłuższe i lubisz to robić

  • Raportowanie wyników działań nie jest Ci obce

  • Bardzo dobrze znasz j.angielski (codzienna praca z międzynarodowymi klientami, w tym weryfikowanie tłumaczeń)

  • Bardzo dobrze znasz Office 365 (Word, Excel, PowerPoint)

  • Jesteś Komunikatywny, lubisz pracę w zespole

  • Lubisz pracować w agencji PR – praca zdalna

Mile widziane

  • prowadzenie projektów w social media

To oferujemy

  • Budowanie doświadczenia i rozszerzanie kompetencji w najszybciej rozwijających się branżach przyszłości (technologie mobilne, smart city, smart home, elektromobilność)

  • Ciekawą pracę w świetnym, interdyscyplinarnym zespole i z międzynarodowymi klientami

  • Możliwość współpracy z agencjami z całego świata należącymi do sieci Public Relations Global Network (PRGN)

  • Codziennie możliwość nauki nowych umiejętności

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i odpowiedzialności

  • Prywatną opiekę zdrowotną Luxmed (najbliższa placówka 150 metrów od nas)

  • Wolną Wigilię

  • Latem piątek do 16.00

  • Pracę zdalną lub kombinację pracy zdalnej i stacjonarnej, gdy już wszystko wróci do „nowej normy”

  • Zero ścisku w windzie – jesteśmy na parterze, co oszczędza cenne minuty na dotarcie do domu

  • Parking rowerowy w garażu z kamerami (jeśli jeździsz sportowo – jest prysznic)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Poszukujemy osoby, która dołączy do zgranego zespołu OneMulti i będzie wraz z nim realizować projekty z zakresu komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej dla naszych klientów – wiodących firm i marek, komunikujących się głównie w obszarach:

• smartfonów i ekosystemu urządzeń mobilnych,

• nowych technologii i życia online,

• smart home i smart city,

• mobilności i elektromobilności

Przewiń do profilu firmy